Bizimle Paylaşır mısınız? Forumumuz İlköğretim Öğretmenlerinin Paylaşım Yeri Olarak Tasarlanmıştır. Üye Olarak Yeni Konular Ekleyebilir, Eklenilen Konulara Yorum ve Düşünce Yazabilir, Doküman Paylaşımında Bulunabilirsiniz. Lütfen Üye Olarak Bizi Destekleyiniz.

2.Sınıf Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Etkinliği

Site Yöneticisi

2.Sınıf Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Etkinliği

İleti Hamit » 25 Şub 2012, 12:11

Sınıf içi eğitim öğretim faaliyetlerini destekleyici, pekiştirici, bireysel çalışmaya yönelik öğrenci başarısını artırıcı, kalıcı öğrenmeyi sağlayıcı, zengin içerikli etkinlik örnekleri ve ders dokümanları. Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Konu Kavrama Etkinliği, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Konu Pekiştirme Etkinliği, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Konu Kavrama Test Etkinliği, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Konu Tarama Test Etkinliği, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Süreç Değerlendirme Etkinliği, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Etkinlik Bak, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Etkinlik Yap, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Ev Çalışması, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Öğrenci Çalışması, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Öğrenme Ürünü, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Öğretme Çalışması, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Doğru-Yanlış Etkinliği, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk Boşluk Doldurma Etkinliği,
Eklentiler
Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk 1
6.cumhuriyetbayrami.rar
(49.99 KiB) 729 defa indirildi

Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk 2
cumhuriyet_bayrami_ve_ataturk_1.rar
(3.72 KiB) 531 defa indirildi

Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk 3
cumhuriyet_bayrami_ve_ataturk_2.rar
(3.85 KiB) 478 defa indirildi

Hayat Bilgisi

Kimler çevrimiçi