Bizimle Paylaşır mısınız? Forumumuz İlköğretim Öğretmenlerinin Paylaşım Yeri Olarak Tasarlanmıştır. Üye Olarak Yeni Konular Ekleyebilir, Eklenilen Konulara Yorum ve Düşünce Yazabilir, Doküman Paylaşımında Bulunabilirsiniz. Lütfen Üye Olarak Bizi Destekleyiniz.

2.Sınıf Vücudumuz Değerlidir Etkinliği

Site Yöneticisi

2.Sınıf Vücudumuz Değerlidir Etkinliği

İleti Hamit » 25 Şub 2012, 12:26

Sınıf içi eğitim öğretim faaliyetlerini destekleyici, pekiştirici, bireysel çalışmaya yönelik öğrenci başarısını artırıcı, kalıcı öğrenmeyi sağlayıcı, zengin içerikli etkinlik örnekleri ve ders dokümanları. Vücudumuz Değerlidir Konu Kavrama Etkinliği, Vücudumuz Değerlidir Konu Pekiştirme Etkinliği, Vücudumuz Değerlidir Konu Kavrama Test Etkinliği, Vücudumuz Değerlidir Konu Tarama Test Etkinliği, Vücudumuz Değerlidir Süreç Değerlendirme Etkinliği, Vücudumuz Değerlidir Etkinlik Bak, Vücudumuz Değerlidir Etkinlik Yap, Vücudumuz Değerlidir Ev Çalışması, Vücudumuz Değerlidir Öğrenci Çalışması, Vücudumuz Değerlidir Öğrenme Ürünü, Vücudumuz Değerlidir Öğretme Çalışması, Vücudumuz Değerlidir Doğru-Yanlış Etkinliği, Vücudumuz Değerlidir Boşluk Doldurma Etkinliği,
Eklentiler
Vücudumuz Değerlidir
10.vucudumuzdegerlidir.rar
(386.59 KiB) 1149 defa indirildi

Hayat Bilgisi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir