Bizimle Paylaşır mısınız? Forumumuz İlköğretim Öğretmenlerinin Paylaşım Yeri Olarak Tasarlanmıştır. Üye Olarak Yeni Konular Ekleyebilir, Eklenilen Konulara Yorum ve Düşünce Yazabilir, Doküman Paylaşımında Bulunabilirsiniz. Lütfen Üye Olarak Bizi Destekleyiniz.

2.Sınıf Geometrik Cisimler Etkinliği

Site Yöneticisi

2.Sınıf Geometrik Cisimler Etkinliği

İleti Hamit » 23 Şub 2012, 23:15

Sınıf içi eğitim öğretim faaliyetlerini destekleyici, pekiştirici, bireysel çalışmaya yönelik öğrenci başarısını artırıcı, kalıcı öğrenmeyi sağlayıcı, zengin içerikli etkinlik örnekleri ve ders dokümanları. Geometrik Cisimler Konu Kavrama Etkinliği, Geometrik Cisimler Konu Pekiştirme Etkinliği, Geometrik Cisimler Konu Kavrama Test Etkinliği, Geometrik Cisimler Konu Tarama Test Etkinliği, Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme Etkinliği, Geometrik Cisimler Etkinlik Bak, Geometrik Cisimler Etkinlik Yap, Geometrik Cisimler Ev Çalışması, Geometrik Cisimler Öğrenci Çalışması, Geometrik Cisimler Öğrenme Ürünü, Geometrik Cisimler Öğretme Çalışması, Geometrik Cisimler Doğru-Yanlış Etkinliği, Geometrik Cisimler Boşluk Doldurma Etkinliği,
Eklentiler
Geometrik Cisimler 1
1.geometrikcisimle.rar
(221.15 KiB) 5136 defa indirildi

Geometrik Cisimler 2
2.geometrikcisimle.rar
(220.36 KiB) 3703 defa indirildi

Geometrik Cisimler 3
3.geometrikcisimle.rar
(96.23 KiB) 2356 defa indirildi

Geometrik Cisimler 4
4.geometrikcisimle.rar
(257.56 KiB) 2164 defa indirildi

Geometrik Cisimler 5
35geometrikcisimler.rar
(345.82 KiB) 2253 defa indirildi

Re: Geometrik Cisimler Etkinliği

İleti girmasek » 18 Mar 2012, 01:10

Hamit yazdı:Sınıf içi eğitim öğretim faaliyetlerini destekleyici, pekiştirici, bireysel çalışmaya yönelik öğrenci başarısını artırıcı, kalıcı öğrenmeyi sağlayıcı, zengin içerikli etkinlik örnekleri ve ders dokümanları. Geometrik Cisimler Konu Kavrama Etkinliği, Geometrik Cisimler Konu Pekiştirme Etkinliği, Geometrik Cisimler Konu Kavrama Test Etkinliği, Geometrik Cisimler Konu Tarama Test Etkinliği, Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme Etkinliği, Geometrik Cisimler Etkinlik Bak, Geometrik Cisimler Etkinlik Yap, Geometrik Cisimler Ev Çalışması, Geometrik Cisimler Öğrenci Çalışması, Geometrik Cisimler Öğrenme Ürünü, Geometrik Cisimler Öğretme Çalışması, Geometrik Cisimler Doğru-Yanlış Etkinliği, Geometrik Cisimler Boşluk Doldurma Etkinliği,

Birbirinden güzel çalışmalarınız için teşekkürler...

Matematik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir