Bizimle Paylaşır mısınız? Forumumuz İlköğretim Öğretmenlerinin Paylaşım Yeri Olarak Tasarlanmıştır. Üye Olarak Yeni Konular Ekleyebilir, Eklenilen Konulara Yorum ve Düşünce Yazabilir, Doküman Paylaşımında Bulunabilirsiniz. Lütfen Üye Olarak Bizi Destekleyiniz.

2.Sınıf Sıra Bildiren Sayılar Etkinliği

Site Yöneticisi

2.Sınıf Sıra Bildiren Sayılar Etkinliği

İleti Hamit » 23 Şub 2012, 23:00

Sınıf içi eğitim öğretim faaliyetlerini destekleyici, pekiştirici, bireysel çalışmaya yönelik öğrenci başarısını artırıcı, kalıcı öğrenmeyi sağlayıcı, zengin içerikli etkinlik örnekleri ve ders dokümanları. Sıra Bildiren Sayılar Konu Kavrama Etkinliği, Sıra Bildiren Sayılar Konu Pekiştirme Etkinliği, Sıra Bildiren Sayılar Konu Kavrama Test Etkinliği, Sıra Bildiren Sayılar Konu Tarama Test Etkinliği, Sıra Bildiren Sayılar Süreç Değerlendirme Etkinliği, Sıra Bildiren Sayılar Etkinlik Bak, Sıra Bildiren Sayılar Etkinlik Yap, Sıra Bildiren Sayılar Ev Çalışması, Sıra Bildiren Sayılar Öğrenci Çalışması, Sıra Bildiren Sayılar Öğrenme Ürünü, Sıra Bildiren Sayılar Öğretme Çalışması, Sıra Bildiren Sayılar Doğru-Yanlış Etkinliği, Sıra Bildiren Sayılar Boşluk Doldurma Etkinliği,
Eklentiler
Sıra Bildiren Sayılar
18.sirabildirensayilar1.rar
(363.98 KiB) 1088 defa indirildi

Matematik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir