Bizimle Paylaşır mısınız? Forumumuz İlköğretim Öğretmenlerinin Paylaşım Yeri Olarak Tasarlanmıştır. Üye Olarak Yeni Konular Ekleyebilir, Eklenilen Konulara Yorum ve Düşünce Yazabilir, Doküman Paylaşımında Bulunabilirsiniz. Lütfen Üye Olarak Bizi Destekleyiniz.

3. Sınıf Zihinden Toplama İşlemi Etkinlikleri

Site Yöneticisi

Zihinden Toplama İşlemi Etkinlikleri

İleti Hamit » 26 Şub 2012, 04:44

Sınıf içi eğitim öğretim faaliyetlerini destekleyici, pekiştirici, bireysel çalışmaya yönelik öğrenci başarısını artırıcı, kalıcı öğrenmeyi sağlayıcı, zengin içerikli etkinlik örnekleri ve ders dokümanları. Zihinden Toplama İşlemi Konu Kavrama Etkinliği, Zihinden Toplama İşlemi Konu Pekiştirme Etkinliği, Zihinden Toplama İşlemi Konu Kavrama Test Etkinliği, Zihinden Toplama İşlemi Konu Tarama Test Etkinliği, Zihinden Toplama İşlemi Süreç Değerlendirme Etkinliği, Zihinden Toplama İşlemi Etkinlik Bak, Zihinden Toplama İşlemi Etkinlik Yap, Zihinden Toplama İşlemi Ev Çalışması, Zihinden Toplama İşlemi Öğrenci Çalışması, Zihinden Toplama İşlemi Öğrenme Ürünü, Zihinden Toplama İşlemi Öğretme Çalışması, Zihinden Toplama İşlemi Doğru-Yanlış Etkinliği, Zihinden Toplama İşlemi Boşluk Doldurma Etkinliği,
Eklentiler
Zihinden Toplama İşlemi 1
48.zihinden_toplama_islemi_1.rar
(681.84 KiB) 1207 defa indirildi

Zihinden Toplama İşlemi 2
49.zihinden_toplama_islemi_2.rar
(959.32 KiB) 797 defa indirildi

Matematik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir