Bizimle Paylaşır mısınız? Forumumuz İlköğretim Öğretmenlerinin Paylaşım Yeri Olarak Tasarlanmıştır. Üye Olarak Yeni Konular Ekleyebilir, Eklenilen Konulara Yorum ve Düşünce Yazabilir, Doküman Paylaşımında Bulunabilirsiniz. Lütfen Üye Olarak Bizi Destekleyiniz.

4. Sınıf Öznel ve Nesnel Yargı Etkinliği

Öznel ve Nesnel Yargı Etkinliği

İleti Yaban » 10 Mar 2012, 14:30

Sınıf içi eğitim öğretim faaliyetlerini destekleyici, pekiştirici, bireysel çalışmaya yönelik öğrenci başarısını artırıcı, kalıcı öğrenmeyi sağlayıcı, zengin içerikli etkinlik örnekleri ve ders dokümanları. Öznel ve Nesnel Yargı Konu Kavrama Etkinliği, Öznel ve Nesnel Yargı Konu Pekiştirme Etkinliği, Öznel ve Nesnel Yargı Konu Kavrama Test Etkinliği, Öznel ve Nesnel Yargı Konu Tarama Test Etkinliği, Öznel ve Nesnel Yargı Süreç Değerlendirme Etkinliği, Öznel ve Nesnel Yargı Etkinlik Bak, Öznel ve Nesnel Yargı Etkinlik Yap, Öznel ve Nesnel Yargı Ev Çalışması, Öznel ve Nesnel Yargı Öğrenci Çalışması, Öznel ve Nesnel Yargı Öğrenme Ürünü, Öznel ve Nesnel Yargı Öğretme Çalışması, Öznel ve Nesnel Yargı Doğru-Yanlış Etkinliği, Öznel ve Nesnel Yargı Boşluk Doldurma Etkinliği,
Eklentiler
Öznel ve Nesnel Yargı
oznel_nesnel_yargi.rar
(7.94 KiB) 951 defa indirildi

Türkçe

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir